Натисніть "Like", щоб слідкувати за турагенцією Qtravel у Facebook
Єгипет / Шарм-ель-Шейх

Rehana Sharm Resort
Aquapark & ​​Spa 4*

Для того щоби дізнатися, яка ціна туру в готель Rehana Sharm Resort Aquapark & ​​Spa 4*, достатньо в формі пошуку вказати потрібні дати відпочинку та кількіть людей, що будуть проживати із вами в номері. А наша супер система онлайн пошуку, знайде на нього найкращу ціну, щоби ви могли вигідно купити тур!
Гарантія кращої ціни
Гарантія кращої ціни
Система знаходить кращу ціну серед всіх туроператорів
Календар низьких цін
Календар цін
Вибір максимально вигідного варіанту за календарем цін
Безкоштовне замовлення туру
Фіксація ціни
Безкоштовне замовлення туру на 12 годин зі фіксацією поточної вартості

Як користуватися нашим пошуком?

1
Обирайте країну, курорт або готель
Наш супер-пошуковик дає можливість подивитися всі тури по певній країні, курорту або ж готелю. Ви можете обрати будь-який із варіантів.
2
Оберіть місто вильоту
Ви можете вибрати будь-яке місто вильоту доступне в Україні. Якщо вильотів з цього міста немає, спробуйте обрати інше місто, яке найближче до вас.
3
Оберіть дати відпочинку
Ви можете обрати як конкретну дату вильоту, так і діапазон дат, коли б ви хотіли летіти на відпочинок. Залежно від дат ціна на тури може бути різною.
4
Кількість днів відпочинку
Ви можете задати в пошуку будь-яку кількість днів відпочинку. Зверніть увагу, що іноді тури на меншу кількість днів або більшу, доступно під запит. Ви можете уточнити ці деталі у наших фахівців.
5
Кількість людей
Зазначте ту кількість людей, які поїдуть із вами на відпочинок. Якщо ви шукаєте тури на більшу кількість людей, наш менеджер із задоволенням прорахує вартість турів для вас, просто залиште заявку.
6
Вкажіть вік дітей
Якщо ви плануєте на відпочинок із дітьми, вам обов'язково необхідно вказати їх вік. Залежно від цього вартість туру може змінитися.
7
Категорія готелю
Оберіть бажану категорію готелю від 1 до 5 зірок, а також рейтинг готелю за відгуками на Турправді.
8
Тип харчування
Для популярних Туреччини та Єгипту зазвичай обирають AL та UAL. В інших же країнах переважно зустрічаються BB - сніданок, HB - сніданок + вечеря, FB - повний пансіон.
9
Додаткові послуги
Тут ви можете обрати розташування готелю відносно берегової лінії, наявність гірок та аквапарку, басейнів, дитячого клубу, піщаного пляжу, коралового рифу тощо.
Made on
Tilda